Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Gry wideo - polecamy najbardziej oczekiwane premiery

Wiele osób ma nieprawdziwe wyobrażenia na temat branży komputerowej. Gry wideo łączą się im w głowach z brutalnością oraz obscenicznością. Oskarżyć tutaj trzeba dyletanckie media, które uwielbiają gonić za kłamliwe sensacją i rozmaite kwestie opisywać płytko.

battlefield
Trzeba to stwierdzić wprost – gry wideo nie powodują, że ludzie stają się agresywni i zaczynają zabijać. Jest zupełnie na opak. Systematyczne granie na pececie może z powodzeniem odprężyć nawet nerwowego osobnika.

Inne artykuły

Impreza z konsolą do gier

Sobotni wieczór to idealna pora na spotkanie w gronie przyjaciół. Wprawdzie z założenia inteligentni nie potrafią się nudzić, ale twórcy gier i zabaw postanowili zatroszczyć się, żeby faktycznie tak było.


Najgorsze w pisaniu o rozrywce elektronicznej jest generalizowanie. Zazwyczaj jedna pozycja z dużym poziomem przemocy i nagości potrafi sprawić, że wszystkie inne tytuły opisywane są jako największe zło naszego świata. Należy jednak mieć na uwadze, że co roku do sklepów trafiają masy pozycji na komputery osobiste i konsole. Da się wyodrębnić co najmniej dziesięć zupełnie różnych typów produkcji. Są zatem znane strzelanki, które często mają w sobie znaczną dawkę przemocy. Jednak to jedynie pewien procent wszystkich sprzedawanych produkcji. Są przecież gry strategiczne, w których zadanie gracza jest rozwijanie cywilizacji od zarania dziejów. Są także gry fabularne, oferujące czasem dojrzalszą warstwę fabularną od wielu lektur.

Na koniec trzeba napisać jeszcze kilka słów o zbliżających się premierach w świecie rozrywki elektronicznej. Wielu fanów z całego świata bez wątpienia czeka na premierę następnej części słynnej serii Assassins Creed na PC. Ta odsłona będzie posiadała numer czwarty. Jej rozgrywka będzie osadzona w morskich klimatach. Kolejną wielką premierą w branży elektronicznej będzie Battlefield 4 na komputery PC. 3 odsłona tej serii ciągle szczyci się znaczną popularnością wśród fanów zabawy przez sieć. Wszystkie dane, jakie udostępnili twórcy do tej pory, udowadniają, że Battlefield 4 na PC będzie charakteryzował się fantastyczną grafiką i wspaniałą grywalnością.
10-04-2019