Zmień look swojego notebooka i telefonu!

Każdy nie znosi nudy. Najmocniej chyba nastolatek. Męczyć może niezmienność. Dużą radość przynosi zmiana czegoś, odświeżanie wyglądu. Można pewnego dnia zdecydować się na zmianę koloru lokum. Można też kupić nowe ciuchy w zupełnie odmiennej stylistyce. Kobiety lubią nałożyć inny kolor na włosy bądź dramatycznie ułożyć fryzurę.
Możliwości jest cała masa. A zmiany mogą zacząć się od małych przedmiotów. Spójrz na swoją komórkę.

Gdy klikniesz na polecany tekst (https://autokasacjaklecko.pl/skup-aut-torun), ujrzysz, że ma pokrewne wiadomości na opisywany temat - te dane pochłoną Cię kompletnie.

Od zakupu ta sama. Obudowa pewnie czarna albo szara. Monotonia, prawda? Potem przypatrz się laptopowi. Czy standardowa obudowa gadżetów nie znudziła ci się jeszcze? Jeśli na te dwa pytania przytaknąłeś, moja propozycja brzmi: kup ciekawe naklejki na telefon i skiny na laptopa!

Inne artykuły

Dodatki do komórek

telefon
Komórkowa moda nie ustaje, zaś nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, przez co działa sprawniej i dłużej możemy go używać. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, bezsprzecznie nie wróży nic dobrego.


Skin na komórkę MorphoSkins.pl
Skin znaczy skórka, nowy pokrowiec na urządzenie. W sieci odszukasz mnóstwo stron, które mają w ofercie takie naklejki na laptopa. Najczęściej witryny czarują bogatymi katalogami, gdzie upłynie ci radośnie czas, szukając najlepszego motywu na laptopa. Katalogi są naprawdę wielkie - na pewno zobaczysz tam bohaterów z ulubionych programów, widokówki z najpiękniejszych miast i fotosy znanych ludzi. Możesz zamówić skin, który fosforyzuje. Jeśli jednak nie przypadnie ci do gustu żaden z gotowych szablonów, większość firm online oferuje możliwość przesłania im dowolnego fotosa, z którego zrobią skórkę. Twój komputer będzie wyglądał jak nowy! Naklejki są dopasowane do konkretnych modeli komputerów - zobacz .

Laptop Sony VAIO SVE1111M1E
Podobnie jest w kwestii naklejki na telefon. Tu też wybór jest ogromny i pozwala się na wysłanie własnego projektu. Tak samo jak skiny na laptopy, ozdoby na komórkę mogą być fluorescencyjne. W sklepach natkniesz się na skórki na znakomitą liczbę standardowych rodzajów komórek - więcej info.


Wyświetl większą mapę
Sprawdź już dziś, na ile sposobów uda ci się odmienić stary telefon i laptop! Powiedz precz nudzie i spraw, że przyjaciele dosłownie zzielenieją z zazdrości na widok twoich gadżetów!
03-09-2023