Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Impreza w nowym mieszkaniu

Zakup pierwszego mieszkania to ważny moment w życiu każdej osoby. Takie wydarzenie warto we właściwy sposób obejść i zaprosić znajomych na parapetówkę. Zwyczajowo takie przyjęcie urządza się przed zakupem sprzętów domowych, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni urządzonego mieszkania. Jest to doskonała sytuacja do pochwalenia się własnym kątem. Drobne prezenty na tę okazję są zawsze dobrze widziane. Aby trafić z prezentem w preferencje nowych gospodarzy, trzeba wnikliwie przysłuchiwać się informacjom związanych z biegiem meblowania mieszkania.


Kiedy udamy się na imprezę do wciąż nieurządzonego mieszkania, ciekawym pomysłem jest zapewnienie lokatorom opnii specjalisty- architekta wnętrz. Natomiast gdy impreza organizowana jest w zupełnie udekorowanym mieszkaniu, należy pomyśleć nad prezentem, tak by nie uszczęśliwić gospodarzy na siłę. W tym celu warto jedynie zapytać się czego im brakuje i czego mogliby potrzebować.

Upominkiem jest także coś co domownicy potrzebują, ale zrezygnowali tymczasowo z zakupu. W tym razie świetną ideą może być nabycie prezentu wespół innymi współbiesiadnikami. Ciekawą propozycją może okazać się sprzęt użyteczny w gospodarstwie domowym np. robot kuchenny, sokowirówka albo mikrofalówka. Jeśli liczba gości jest mała, a ilość środków do dyspozycji mniejsza można sprezentować ekskluzywny zestaw kawowy lub zestaw sztućców.

Opcją jest również postawić na dwa prezenty, przeznaczone dla gospodarza i gospodyni. Dla pana domu dobrym podarkiem będzie zestaw narzędzi, który zapewne będzie użyteczny w trakcie robót wykończeniowych lokum. Dla właścicielki ciekawym podarunkiem książka kucharska, która zapewne będzie bazą do kreacji nowych i smacznych dań.

Ciekawym podarkiem mogą okazać się elementy dekoracji mieszkania. Jednak wcześniej trzeba sprawdzić, w jakim stylu zostało lub zostanie urządzone lokum, tak by nasze dodatki stanowiły integralny element wnętrza. Ciekawym podarkiem może być talon na zakupy. Tego typu kupony są do nabycia w salonach z elementami dekoracji wnętrz.

Jeżeli mamy ochotę sprawić niespodziankę gospodarzom, niezły pomysł to zdecydować się na śmieszne prezenty, które pobudzą całe zgromadzone towarzystwo. Takie śmieszne gadżety na parapetówkę stanowią interesujący pomysł na ochrzczenie nowego mieszkania. Duży wybór takich prezentów dostępny jest w w sieci - np. gry planszowe planszowe, które rozśmieszą wszystkich gości, szkło do drinków z niezwykłymi ozdobnikami, kufel na piwo w jego własnej formie, czy wesoły zestaw solniczki i pieprzniczki. Idei i inspiracji znajdziemy na pęczki.

.

Szukając koncepcji na parapetówkowy upominek, koniecznym jest pamiętać, aby czasem nie urządzać lokum właścicielom według własnego uznania. Uważnie wybrany upominek nigdy nie zostanie wyrzucony, a mieszkańcy mogą mieć z niego pożytek i pamiątkę na wiele lat.
21-12-2019