Czemu warto dbać o swój smartfon zakładając na niego dobrze dobrany futerał albo etui.

Nowe telefony mają nieporysowane ekrany i obudowy, lecz niekiedy starczy parę dni trzymania w kieszeni czy torebce, żeby po tym wyglądzie nie został nawet ślad.
Dlatego też jeżeli ktoś chce zachować na dłużej swoje urządzenie w odpowiedniej formie, a równocześnie dać mu trochę bezpieczeństwa na wypadek jakiegoś uderzenia albo upadku, to zainwestować powinien w jakiś pokrowiec. Nawet te najtańsze, kosztujące kilkanaście złotych już w jakiś sposób urządzenie ochronią, a inne odmiany są naprawdę skuteczne. Nie można też zapomnieć o roli ozdobnej, wiele etui i pokrowców jest naprawdę estetycznie i ładnie zrobionych. Na rynku wybór takich gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy posiadacz komórki bez problemów może jakieś huawei y3 etui znaleźć dla siebie.


obudowa huawei y5


Bardzo popularne są na przykład pokrowce zrobione z tworzywa sztucznego albo trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo dobrze przed takimi rzeczami będą również chronić etui wykonane z silikonu, zakładane na boki i tył komórki. Dzięki swojej elastyczności bardzo dobrze absorbują one energię, i niejeden smartfon dzięki temu uratował się od zniszczenia. Jeśli jednak trafi się sytuacja, że któryś z zewnętrznych elementów przypadkiem pęknie, to też dużego problemu najczęściej nie będzie.
Do większości wersji telefonów można bowiem dokupić firmowe obudowy i je po zwyczajnie zmienić.

Odwiedź naszą następną podstronę. Tam znajdują się ciekawe informacje. Prosimy - doczytaj szczegóły. Będzie nam bardzo przyjemnie, jeżeli posty przypadną Ci do gustu.

Co więcej, w przypadku niektórych modeli zapasowa obudowa huawei y5 znajduje się w zestawie, który się kupuje.
22-05-2024