Drony atakują rynek elektroniczny i podbijają tym samym serca klientów! Trzeba już teraz sprawdzić DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, wciąż zmieniającym się rynku elektroniki i gadżetów już pewien czas temu zaczęły być popularne drony. Są one niewielkie i tak naprawdę to jak na swą zaawansowaną technologię stosunkowo tanie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest niesamowicie łatwa, nawet dziecko mogłoby całkiem sobie z nią poradzić. Z innej strony patrząc, obeznana osoba, która obsługuje drona, może sprawić, że stanie się on fachowym urządzeniem do nagrywania filmów i robienia zdjęć.
dron
DJI Phantom 3 Advanced to nowy produkt w branży - zobacz więcej. Firma DJI i jej produkty to aktualnie jedne z najbardziej charakterystycznych urządzeń tego rodzaju w branży. W zestawieniu z poprzednimi modelami, trzeba nadmienić, że w tym wydaniu nastąpiło nieco zmian w kwestii sprzętowej. Robot znacząco lepiej odnajduje się w przestrzeni, a do dysponowanej już łączności gps dodano także obsługę systemu glonass.

Najważniejszą wiadomością i nowatorską zmianą w DJI Phantom 3 Advanced jest załączenie dwóch małych obiektywów na korpusie, co pozwala mu widzieć wszystko co dzieje się naokoło. Oczywiście podstawowa kamera pozostała na swym miejscu. Takiego typu interesujące wyjścia pozwalają bezproblemowo przemieszczać się w powietrzu, zwłaszcza w takich strefach, gdzie zasięg gps może zawieść.

Możliwość poszczycenia się nowym sprzętem ma też firma 3D Robotics. Ich najnowszy produkt dzierży nazwę 3dr solo. Posiada on skrupulatny kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, oba o mocy 1 Ghz. Co ciekawsze sprzęt ten jako pierwszy w branży posiada guzik stopu, dzięki czemu można zawiesić go w powietrzu. Za sprawą zastosowania narzędzie 3 osiowego gimbału całkowicie będzie możliwość zarządzać funkcjami kamery go pro w trakcie pracy, a do tego przesyłać obraz w jakości HD na odległość 1km.


Inne artykuły

O czym musicie pamiętać zanim zadzwonicie do serwisu agd

jak rozkręcić ekspres
Za kilka dni wizyta rodziny, a wasza pralka, kino domowe czy inny sprzęt agd odmawiają posłuszeństwa? Jesteście zrozpaczeni, bo gdzie teraz znajdziecie serwisanta? Pewnie wielu osób padło ofiarą podstępnego sprzętu, który zepsuł się jak zwykle w najmniej oczekiwanym momencie.


W dodatku dron 3dr solo będzie posiadał specjalnie przeznaczoną dla siebie aplikację na smartfony.

Szukasz interesujących informacji na opisywany temat? To idealna chwila, ponieważ jest przygotowany pomocny tekst (https://www.dontero.pl/), który zawiera istotne dane na taki temat.

Ci, którzy kupią takiego typu drona z kamerą dostaną szansę całkowicie komfortowego weryfikowania parametrów pracy urządzenia, a w dodatku pozwoli to również całkiem ustalić automatyczny lot.

Duże i szerokie tryby zakresu i funkcji automatycznych drona, to jedne z najbardziej interesujących kwestii określających to urządzenie.
16-11-2023