Pierwszy samochód dla naszej pociechy

Tak zwane "pchacze" to pojazdy dla najmłodszych dzieci. Na co powinno się kierować uwagę kupując tego rodzaju zabawkę? Najlepiej aby oparcie zostało przewidziane w taki sposób, by pociecha mogła się na nim wesprzeć podczas nauki chodzenia, wtedy jeździk zmienia się w pierwszy chodzik. Takowe jeździki dzięki swym różnorodnym funkcjom sprawiają maluchom masę radości. Mogą na nich jeździć, mogą je także popychać. Zabawki takie określone są zazwyczaj dzieciom od 9 do 36 miesiąca .
Mają one z reguły kilka różnorodnych zastosowań, zależnych od etapu rozwojowego malucha. Kształtują one zdolności motoryczne, synchronizację ruchowo-wzrokową jak też słuchowo-ruchową jak też zdolności muzyczne. Bezpieczeństwo dziecka zagwarantuje poręcz osłonowa oraz pasy bezpieczeństwa. Po zdjęciu bazy opiekunowie zdołają prowadzić jeździk trzymając go za specjalna rączkę. Jeździki, dla przykładu: , takowe wyposażone są częstokroć w panel z dźwiękami oraz światełkami którym dziecko bawić się może również po ściągnięciu go z jeździka.

jeździk dla dzieciTroszkę większemu bąkowi możemy kupić autko dla dziecka (np.: ) poruszane za pomocą akumulatorów. Bywają takowe autka perfekcyjne zrobione, będące miniaturkami realnych modeli. Chromowane, plastykowe dodatki, wyprofilowane siedzenie z pasami ochronnymi, fantastyczny design z pewnością zachwyci każdego małego a także zapewne większego kierowcę. Podobnym pojazdem możemy sterować z pomocą pilota, starsze dziecko ma możliwość kierować autkiem samodzielnie. Najlepiej jeśli koła autka powleczone są kauczukiem, co ma za zadanie amortyzować drgania oraz głośną jazdę po nieregularnym, twardym podłożu.

Dzięki dwóm mocnym napędom oraz dwóm albo trzem szybkościom takowe samochodziki bez większego problemu poradzą sobie z nieznacznymi pagórkami, nierównościami lub trawnikiem. W czasie jazdy w wozie zapalają się śliczne, ledowe światełka. Jak przystało na sportowy (boxer arcade machine) pojazd na desce rozdzielczej znajdują się podświetlane zegary: obrotomierz a także prędkościomierz. Deska rozdzielcza mieć również może: wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, radio FM a nawet możliwość podłączenia MP3. Takie autko dla dziecka najczęściej zawiera: przełącznik przełącznik prędkości, elektryczny hamulec działający po ściągnięciu nóżki z pedału gazu, przeróżne efekty dźwiękowe jak też ładowarkę sieciową.


Inne artykuły

Produkty dla noworodków

O ile w twoim domostwie niedługo pojawi się dziecko, musisz się odpowiednio przygotować. Kluczowe jest znalezienie wszystkich groźnych miejsc w mieszkaniu. Zacznij od ukrycia w dobrym miejscu wszystkich ostrych przedmiotów.
19-06-2023