Gry na konsole - świetna zabawa w wolnym momencie

Pierwszą grą, zaprezentowaną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra polegająca na odbijaniu piłeczki. Od tego czasu wiele rzeczy uległo zmianie, przemysł gier wart jest miliardy dolarów a koszty tworzenia części gier ocenia się na setki milionów dolarów. Znaczny udział w tym rozległym rynku mają gry produkowane na konsole – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu zaprezentowano nową generację tych urządzeń, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w rynku gier.

grający w grę na playstation
Bestsellery
Ostatnio największy triumf odniosła piąta odsłona legendarnej gry Grant Theft Auto. W tym tytule gracz występuje w roli przestępcy który ma wielkie długi. Żeby je zwrócić, musi wykonywać napady na banki i pozostałe instytucje. Seria gier o tym tytule jest znana z charakterystycznego poczucia humoru, tytuł ten wywoływał też spore kontrowersje ze względu na swoją brutalność. Równie wysoką sprzedaż ma gra akcji Call Of Duty: Ghosts (tu znajdziesz więcej informacji: call of duty w Jest to gra akcji w której użytkownik wciela się w żołnierza i ma do wykonania dużo ryzykownych zadań. Jest to kolejna część widowiskowej serii Call Of Duty, którą gracze lubią za niezwykle ciekawą rozgrywkę za pośrednictwem sieci. Jakiś czas wcześniej ukazała się następna odsłona największego rywala Call Of Duty – Battlefield 4. Jest to także gra akcji, której poprzednie części zasłynęły z bardzo dopracowanego trybu rozgrywki przez sieć. Tym razem firma odpowiedzialna za grę zapowiada, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej taktyczna.

Sprawdź, jakiego rodzaju dane odnajdziesz pod tym hiperłączem (http://krainazabawek24.pl/category/gry-gra-losowa). Zapewne będą niesamowicie wciągające i warte uwagi, co sprawi, że niejednokrotnie będziesz tu wracać.

Gra już na etapie przedsprzedaży zyskała wielkie zainteresowanie.

Inne warte uwagi pozycje
Polska także jest słynna na międzynarodowym rynku gier na konsole. Najbardziej znanym tytułem jest gra Wiedźmin, stworzona na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Polscy producenci pracują aktualnie nad trzecią częścią serii, która jest kontynuacją akcji zaprezentowanej w książkach o wiedźminie Geralcie. W tym roku miała również miejsce premiera konsolowej wersji Diablo 3, kontynuacji jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów w ostatnim czasie.

Jest to gra w której gracz wciela się w bohatera ratującego wirtualny świat przed złymi mocami. Ten rodzaj gier został określony jako hack&slash ze względu na znaczne ilości zabijanych przez gracza postaci. Jest to jedna z najdroższych gier obecnych na rynku, liczba sprzedanych egzemplarzy świadczy jednak o tym, że jest to tytuł posiadający szeroką rzeszę oddanych fanów.
31-03-2024