Przestrzeń noworodka - co ubrać, by było najwygodniej

Pieluszki wielokrotnego użytku istnieją w wielu wersjach. Wszystko po to, by rodzice posiadali możliwość, a dziecko maksymalną wygodę i komfort noszenia. Ci, którzy zdecydowali się na pieluszki wielorazowe wiedzą również, że ruszanie się w tej różnorodności to nietypowa przygoda. Pieluchy wielorazowe różnią się między sobą typem materiałów, z jakich są stworzone, fasonem, typem połączeń.
dziecko
W dzisiejszych pieluchach używane są nie tylko bliska wszystkim bawełna, lecz również materiały bambusowe, konopne, mikrofibra, polar. Przed przeciekaniem pilnuje otulacz zbudowany z wełny czy nowoczesnej materiały PUL.

Stworzyliśmy dla Ciebie interesujący fakt (http://www.acana.com.pl/karma/w-trosce-o-srodowisko-earth-rated-woreczki-kompostowalne/) - tam wyszukasz masę interesujących informacji oraz treści. Nie ociągaj się tylko wejdź!

Zacieśnienia mogą być na rzepy, napy, troczki, guziczki. Są także takie, które nie posiadają żadnego złączenia i podtrzymują się na pupie malucha dzięki otulaczowi. Użycie pieluszek wielorazowych jest niezwykle łatwe. Niemniej jednak nim wyłonimy te najwspanialsze dla nas, należy odnaleźć się w gąszczu pieluch, których wzorów jest wiele. Niegdyś znienawidzona tetra współcześnie powtórnie staje się popularna.


Inne artykuły

Co powinniśmy kupić dla niemowlaka

Kąpiel małego dziecka
W momencie, gdy dowiadujemy się, że niebawem urodzi się nasz potomek dobrze wiemy, że powinniśmy kupić dla niego sporo podstawowych rzeczy. Tego typu wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama może zrobić te zakupy. Panowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to trudno byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.

Dziecięcy sen
Tradycyjnych pieluszek z tetry wykorzystują dwie grupy niewiast – pierwsze z nich to tzw. ekomamy, które preferują naturalny nurt istnienia w przymierzu ze środowiskiem. Należy uświadomić sobie, że wyprodukowanie i wielokrotne pranie, także prasowanie fragmentu bawełny jest mniej szkodliwe dla środowiska, aniżeli produkcja i usunięcie na śmietnik jednej pieluchy jednorazowej. Druga grupa pań, selekcjonujących pieluchy z kieszonką (więcej pomocy), to rodzicielki malutkich alergików. Skóra niektórych osesków nie toleruje jednorazówek. Dla tego wrażliwego i skłonnego do uczuleń dzidziusia zwyczajna, przewiewna i często wymieniana tetra jest jedynym wyjściem.

Zarówno ekomamy, jak i mamy uczuleniowców, mają również inne powody do chwalenia akcesoriów jak pieluszki wielorazowe (link). Powszednie stosowanie tetry jest wiele tańsze aniżeli zastosowanie jednorazówek, które stanowią istotny koszt w domowym budżecie. Prócz tego, maluchy podchowane na tetrowych pieluszkach ponoć prędzej nauczają się sikania do nocnika, albowiem bardziej odczuwały niedogodność spowodowaną wilgotną pieluszką.
20-03-2023