Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Jak ewoluuje firma LEGO.

Ci , którzy przyszli na świat w latach '80 20w, na pewno mają w pamięci czasy, w których figurki lego i inne dość drogie zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia wyłącznie w Pewexach lub za granicą. Każdy chłopiec marzył o tym, aby ciocia przebywająca w zachodniej Europie wysłała na urodziny nowy zestaw zabawek od Lego.
Zabawki, zabawa
Dziś, mimo to, że klocki lego różnych typów można nabyć w każdym markecie, ich magia wcale nie wygasa. Firma trzyma się na rynku bardzo stabilnie, dzięki systematycznemu wypuszczaniu do sprzedaży świeżych klocków. A to wszystko rozpoczęło się kilkadziesiąt lat temu od rynkowego debiutu klocków lego ninjago, czyli wejścia w dotychczasowo niezbadane dla fanów klocków tereny miasta.

Inne artykuły

Lego to świetny upominek na Dzień Dziecka!

klocki Lego Duplo
Legendarne Lego są bądź co bądź dumą mieszkańców Danii - jednakowoż praktycznie cały ten świat równie przystępnie podchodzi do tej marki. Fakty są takie, że raczej nie ma za wielu równie niezwykłych marek co właśnie Lego!


Od tego czasu inżynierowie Lego lubią zaskakiwać najmłodszych coraz to nowymi typami klocków czy figurek. Serie klocków możemy rozdzielić na dwa podtypy: klocki klasyczne oraz klocki lego technics. O ile te pierwsze są prawdopodobnie wszystkim bardzo dobrze znane i nie wymagają komentarza, to chciałabym napisać kilka zdań o Technics. Zabawki Technics są idealne dla małych inżynierów; pozwalają na budowę maszyn i pojazdów, stosując rozwiązania techniczne znane z prawdziwego wykorzystania. Bardzo dobrze spasowane ze sobą przekładnie i mechanizmy wzbudziły i wciąż wzbudzają wyobraźnię niejednego młodego chłopca.
zabawki drewniane
Firma Lego wprowadziła również na rynek serię zabawek, jaką rozpoczęła seria Bionicle. Od tego czasu nowi bohaterowie są nieustannie dodawani, powstają nawet bajki animowane w których zabawki lego odgrywają główną rolę. Sukces Bionicle rozpoczął wysyp serii zabawek, takich jak np. lego ninjago, którego bohaterowie umiejscowieni są w czasach imperium japońskiego, czy lego Robots, które jest delikatnym nawiązaniem do serii komiksów transformers.

W ramach współpracy z różnymi znanymi firmami, lego wypuszcza na rynek także serie klocków dedykowane np.

Pragnę namówić Cię na dobre www (http://www.impuls.waw.pl). To świeża strona, która ma wiele dobrych treści. Fantastycznie będzie też, jeśli zamieścisz ocenę.

serialom. W ten sposób na światło dzienne wyszły figurki star wars z klocków lego. Fani LEGO także układają z klasycznych części własne serie poświęcone na przykład postaciom książkowym, jednak jest to temat na inny wpis.
Treści źródłowe: Krainazabawy.pl
29-01-2019