Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Wybierz w gry planszowe

W ostatnich latach gry planszowe strategiczne, przygodowe czy wojenne zdobywają serca nie tylko młodzieży, ale zarazem nieraz serca dorosłych. Razem tworzą państwa, walczą z potworami, współzawodniczą o niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się towarami na średniowiecznych szlakach handlowych.
Gry planszowe aktualnie przeżywają renesans

Inne artykuły

Markowe gadżety dziecięce – co wybierają najczęściej rodzice?

my little pony
Wyobraźnia dzieci nie ma granic, natomiast pomysły na zabawę nawet najprostszymi gadżetami są niezwykle ciekawe. Producenci zabawek pragną w każdym kolejnym sezonie sprostać niemałym wymaganiom małych klientów. Rozchwytywane marki oferują szczególnie różnorodne propozycje dodatków, wśród których ostatnimi czasy króluje krzesełko do karmienia. Można je wykorzystać na różne sposoby, ponieważ jest wielofunkcyjne i niesamowicie poręczne.


Gry planszowe to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu z kilku powodów: wspierają naukę, rozbudowują wyobraźnię, słownictwo, szybkość, twórcze myślenie, uczą zdrowej konkurencji, a nade wszystko są wyjątkową zabawą. Ich oczywistym atutem jest to, że można zabrać je ze sobą na weekendowy wyjazd czy na wakacje, ponieważ są bardzo poręczne. To na pewno świetna alternatywa i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak zorganizować sobie czas bez gier komputerowych.
Gra planszowa - Qwirkle


Zabawa dla dzieci i dorosłych

Gierki planszówkowe dedykowane dzieciom z pewnością są najbardziej popularną kategorią gier. Większość z nas kojarzy je właśnie z rozrywką dla dzieci, ewentualnie młodzieży. Nie zupełnie jest to zgodne z prawdą. Obok gier dla dzieci na półkach stoją pozycje dedykowane dorosłym. Trudno wyobrazić sobie przecież małe dziecko grające w np. Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. dworskich intryg) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Strategiczne myślenie przy grze

Często się od pewnego czasu mówi się o wadze strategicznego myślenia w biznesie. Istnieje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia wyrabiające nawyk strategicznego myślenia. Z reguły za swe usługi żądają znacznych kwot. A wystarczy kupić dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie scenariuszy będzie nawykiem, który zaprocentuje.
05-05-2020