Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Dlaczego samochodowe uchwyty do telefonów tak się przydają w czasie jazdy, parę porad jak je wybierać.

Wprawdzie przepisy zabraniają dzwonienia z komórek w czasie jazdy, jeżeli nie będzie się to odbywać za pomocą zestawów głośnomówiących, lecz pozwalają na wykorzystywanie ich przykładowo w formie nawigacji.

Nowoczesne smartfony taką funkcjonalność posiadają, i wielu kierowców chętnie ją wykorzystuje. Lecz chcąc zapewnić sobie przy tym należytą wygodę i bezpieczeństwo, to warto zakupić odpowiedni uchwyt samochodowy na smartfon. Gadżet taki nie jest wcale drogi, bo już za kilkadziesiąt złotych można kupić całkiem przyzwoity model, ale za to bardzo praktyczny i wygodny. Wkładając aparat do takiego uchwytu można z niego korzystać bez konieczności trzymania w ręce i skupiać się na jechaniu, a nie niebezpiecznym spoglądaniu w dół. Uchwyty powinny być montowane na takiej wysokości, aby kierowca miał możliwość bez tracenia wzrokowego kontaktu z ulicą spoglądać na ekran. Z tego też powodu powinno się wybrać taki model uchwytu, który można będzie zamontować w odpowiednim miejscu.


Inne artykuły

Zakup profesjonalnych akcesoriów do smartfona

iPhone
Popularność Iphonów ,jak również Ipodów ciągle rośnie. W dwudziestym pierwszym wieku liczne problemy sprawia choćby zakup akcesoriów do takich urządzeń. Iphone akcesoria to słowa, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone'a ,jak również najróżniejsze usługi czy aplikacje, które proponuje mnogość przedsiębiorstw, mogą mocno ułatwić życie, jeśli tylko dany reflektant potrafi z nich rozsądnie korzystać. Czy najpewniej nabyć tanie, ale nie w pełni przetestowane etui do Iphone'a czy też znany model na etui Iphone 5?

Biały telefon w dłoni
Jak to jest w praktyce, samochodowy uchwyt do telefonu sprzedawane są w takiej ilości odmian i wersji, że wybór ich wcale taki łatwy nie będzie. Przede wszystkim trzeba dobierać je do danego rodzaju urządzenia, jakie się posiada. Część uchwytów jest dedykowana jedynie do konkretnego modelu, więc kupując nowy aparat będzie trzeba także zmienić uchwyt. Drugą grupę stanowią uchwyty uniwersalne, pasujące na urządzenia o określonych rozmiarach. Rozwiązanie tego typu będzie dużo bardziej praktyczne, bo w razie zamiany telefonu uchwyt pozostaje, tak samo sprawdzać się będzie, jeżeli autem jeżdżą różne osoby. Niezwykle ważny podczas wyboru będzie także sposób mocowania. Aktualnie ogromnie popularne są uchwyty z przyssawkami na szybę, jakie będą pozwalać na dokładne dostosowanie ich położenia. Ważne będzie przy tym, żeby uchwyt został umieszczony w takim miejscu, żeby było można na niego wygodnie spoglądać , a jednocześnie żeby nie zasłaniał drogi. W tym celu istotna jest również długość uchwytu, tu już trzeba je dobierać pod kątem swojego samochodu.
07-06-2019