Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Atrakcyjne podarunki

Które urodziny zapadły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się mocne emocje – pamiętny prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele wsadzili Cię do auta i zabrali nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok na bungee. Każdy z nas ma odmienne wspomnienia związane z ważnymi chwilami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zafundować niezapomniane emocje bliskiej osobie. A wiadomo, nic tak nie wyzwala emocji jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.
Dla odważnych

wspinaczka górska
Sporty ekstremalne, mimo, że wiążą się z ryzykiem, oferują bardzo dużo przyjemności. Pozytywne emocje odczuwamy z powodu wydzielania się hormonów szczęścia i skoku adrenaliny. Dzieje się tak w sytuacji, która bardzo angażuje nas emocjonalnie – wówczas czujemy jednocześnie podniecenie i lęk. Dla wielu osób, sporty ekstremalne, to ucieczka od codzienności i nudy dnia codziennego. Dużo ludzi spędza minimum kilka godzin dziennie za biurkiem, co powoduje, że po pracy człowiek ma ochotę zrobić coś niesamowitego. Uprawianie sportów ekstremalnych jest sposobem na odreagowanie stresów w pracy. Po takim niezapomnianym dniu, nikt nie będzie w stanie wyprowadzić nas z równowagi – silne emocje, jakie wyzwalają sporty ekstremalne, pozwalają spojrzeć na świat inaczej. I mimo, że często sam moment skoku adrenaliny trwa tylko krótką chwilę, to wystarcza nawet na całe miesiące. Zafundowanie takiej przygody znajomym, to świetny prezent na urodziny (rekomendowana oferta). W zależności od upodobań solenizanta, możemy wybrać jedną z wielu dyscyplin – od skoku na bungee lub spadochronie, poprzez |wspinaczkę, jazdę rowerem po linie, paintball, czy jazda quadem.

Tylko dla odkrywców

Inne artykuły

Bardzo ciekawe pomysły na prezent

Lot balonem
Co chciałbyś podarować najbliższej osobie, biorąc pod uwagę jej zainteresowania, wymagania i hobby? Najbardziej interesujące propozycje, jakie odnoszą się do wybranych prezentów z poszczególnych okazji wyszukać można też w internecie. Doświadczeni we wręczaniu oryginalnych podarunków surfujący w internecie z chęcią dzielą się swą dużą wiedzą. Kiedy chodzi o pomysł na zaręczyny, jest to sprawa niezwykle indywidualna, z tego powodu szczególnie w ustalony dzień zaręczyn trzeba spełnić wszystkie oczekiwania swojej wybranki.


Japońskie przysłowie mówi, że liczba osób, których obdarowujemy upominkami, świadczy o naszym szczęściu. Jeszcze lepiej, gdy tą radość dzielimy z najbliższymi, dlatego jednym ze świetnych sposobów na oryginalny prezent może być wspólna wycieczka. Czym bardziej oryginalną wyprawę planujemy, tym więcej wymaga przygotowań. Oczywiście nie chodzi tutaj o lot do ciepłych krain i spacer po dobrze znanych szlakach, lecz o wyprawę w niezbadane tereny. Miejsce najlepiej wybrać pod kątem zainteresowań solenizanta, jeśli jego żywiołem jest woda, zaplanujmy weekend na żaglach na Mazurach, jeśli kocha zimę, zorganizujmy przejażdżkę psim zaprzęgiem przez malownicze łąki i lasy, z dala od cywilizacji. Modne są także wyprawy "off road", czyli pokonywanie nieodkrytych terenów specjalnie przystosowanym autem. Ciekawą opcja jest również jazda konno w stylu kowbojskim w przepięknych okolicznościach przyrody, wspólny weekend w parku linowym lub rafting dla grupy znajomych. Jedno jest pewne – tak emocjonujący prezent na urodziny pozostanie w pamięci na lata, podobnie zresztą jak niezapomniane przeżycia i wspólnie spędzony czas.
12-07-2018