Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Konsola do gier – dobry sposób na spędzenie wolnego czasu

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej modele i komu ją można najbardziej polecić.
Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, różniący się od popularnego peceta funkcją. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo. Konsoli nie da się po zakupie ulepszać, dokupując lepsze elementy, tak jak czyni się to w przypadku klasycznego PC. Stanowi ona zamkniętą całość, do której możemy podłączyć jedynie części zewnętrzne, takie jak karty pamięci, pady, głośniki i monitor.
W sprzedaży obecnie znajduje się kilka wartych uwagi maszyn. Japońskie Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3.

Jeżeli pragniesz być na bieżąco w tym zagadnieniu, to spodoba Ci się aktualna publikacja (https://www.cyfrowe.pl/aparaty/obiektyw-sigma-c-16-mm-f-14-dc-dn-sony-e.html). Wyszukasz ją pod podkreślonym poniżej linkiem. A jeśli będziesz miał wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy!

Microsoft posiada w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol lepszych technologicznie sięgają do 1500zł, w zależności od opcjonalnych dodatków. Wydając mniej pieniędzy można zdobyć Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują około 700zł za nieużywany sprzęt.
Gry na konsole w Blackgames


Na wszystkie cztery najpopularniejsze konsole wyszło mnóstwo interesujących produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościówek. Warte uwagi gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najbardziej znanych gitarzystów. Zarekomendować trzeba też znakomitą grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 stworzono mnóstwo klasycznych już serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą konfigurację, mają o wiele ulepszoną grafikę. Najgłośniejsze hity to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś posiada nawet obszerniejsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają specjalny kontroler Kinect, co umożliwia wykrycie ruchu użytkownika i przeniesienie go na rozgrywkę. W tej serii znajdziemy dużo pozycji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta również może się poszczycić rewelacyjną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.


Inne artykuły

Ekscytujące gry - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Ten artykuł przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od normalnego PC użytecznością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo.


W ciągu dwóch ostatnich lat popularne stały się wygodne netbooki i tablety, pozwalające na stały dostęp do internetu. Interesującą opcją dla każdego użytkownika takiego sprzętu mógłby być zakup konsoli. Dzięki temu można wygodnie oddzielić relaks od pracy.
06-05-2020