Niejeden rodzic pragnie dla własnego maleństwa wszystko, co najlepsze, ale przede wszystkim szczęśliwego oraz bezpiecznego rozwoju

Bezpieczeństwo oseska często spędza matkom sen z powiek. Z tego powodu, gdy nasza pociecha zaczyna raczkować, a potem chodzić, montujemy przeróżnego typu blokady na półkach kuchennych albo nakładki na kontaktach.


Gdy szkrab próbuje już chodzić jest to dla rodziców ogromne szczęście, ale także test.


zabawka


Inne artykuły

Dzisiaj potrzebna znajomość języków obcych w jakiejkolwiek dziedzinie życia

angielski dla firm wrocław
Osoby które chcą coś zdobyć, winni pracować nad sobą, kształtować się i systematycznie się uczyć. Język angielski jest internacjonalnym komunikatorem, co oznacza, że fajnie jest umieć ten język na godziwym poziomie.


Muszą stale być obok swego oseska, by w razie konieczności pomóc mu, gdy się przewróci. Niestety upadki bywają nieuchronne, gdyż są elementem rozwoju. Maluszek w pierwszych miesiącach chodzenia woli biegać boso. Jego nóżki nie zachowują się jeszcze pewnie, toteż każdy bucik go uwiera. Jednak, po jakimś czasie powinniśmy zakładać mu paputki, aby jego stopa (kliknij i zobacz - specjalistyczna pielęgnacja stóp gliwice) zdrowo się formowała. Nie zapominajmy jednak, że każde maleństwo musi mieć własne paputki, a nie po starszym rodzeństwie, ponieważ bucik musi przystosować się do profilu jego stopy, a nie na odwrót. Paputki dla szkraba powinny być niezwykle wygodne oraz zrobione z cienkiej skóry, by stopa się nie pociła. Powinny mieć także antypoślizgową podeszwę, ponieważ powszechnie wiadomo, że maluszki kochają biegać. Pierwsze paputki naszego dziecka powinny być również sznurowane, żeby dobrze trzymały się nóżek i aby nie SPAdały.


Takie paputki zazwyczaj mają wyszyte również jakieś wesołe wzorki, żeby przyciągnąć uwagę naszego maluszka i by chciało je nosić.


Pamiętajmy, aby wybierać buciki najlepszej jakości, które posiadają atest Unii Europejskiej.
18-08-2022