Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Czapka dla brzdąca - kiedy niezbędna?

To czy ją wkładać i kiedy, wywołuje zwykle wiele emocji – szczególnie wśród naszych babć. Zdarza się, iż sugerują, by berbeć nosił ją nawet w ciepłym domku.

Jest niezwykle ważnym elementem konfekcji każdego bobasa. Ta „wysoka pozycja” jest oczywista – poprzez główkę bobas stracić może aż 40 proc. ciepła! Swą pierwszą czapeczkę berbeć dostaje już w szpitalu. Warto również kierować uwagę na to, ażeby dobierać czapeczkę odpowiednio do aury, żeby z kolei nie przegrzać potomka. Kiedy więc zakładać, czapki dziecięce natomiast kiedy nie?


czapki dziecięce


Jeśli latorośl nie ma jeszcze skończonych 3 miesięcy, leciutkie bawełniane okrycie główki jest polecane bez względu na pogodę jak też porę spaceru. Idzie o to, by nie wystawiać niemowlęcia na przeciągi zaś w efekcie na przeziębienie. Natomiast starszemu bobasowi możesz nie ubierać czapki – jeśli uznasz, że będzie mu w niej zbyt gorąco. Najlepiej wybierać naturalne materiały. Bardzo dobrze sprawdza się bawełna, bo jest nie tylko delikatna, lecz także przewiewna oraz nie wywołuje alergii. Jeśli zdecydujemy się na czapkę z wełny, dobrze jest wpierw wypróbować, czy nie będzie dziecka "szczypała" w kark.


Gdy czapka jest troszeczkę chropawa, na zimowy spacerek można pod nią założyć drugą - delikatną, z bawełny - aby ochraniała przed nieprzyjemnymi odczuciami. Nabywając czapeczkę dla dzidzi, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim względy praktyczne - falbanki, aczkolwiek wyglądają fantazyjnie, mogą być bardzo niekomfortowe - piękna czapka dziecięca.
Kiedy szkrab leży w wózku, mogą go denerwować, bowiem mogą zasłaniać mu widok lub (fototapety 3d do sypialni-lemonroom) drapią w szyjkę. Okrycie głowy na zimę musi odpowiednio otulać uszka a także czoło przed zimnem.
08-06-2019