Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Zabawki bez których nie można wyobrazić sobie dzieciństwa

Każdy ma swoją ulubioną zabawkę, o której nie da się zapomnieć. Niewątpliwie obecne maskotki bardzo różnią się od tych z lat 90-tych. Sklepy pękające od nadmiaru samochodzików i lalek kuszą nie tylko dzieci.
Dzisiaj dzieciństwo jest łatwiejsze, wielokolorowe. Sukieneczki dla dziewczynek są stylizowane na dorosłe, wózki są kolorowe, sportowe, eleganckie – to raczej inny świat. To samo oczywiście dzieje się z zabawkami, których jeszcze nie tak dawno nie było. Teraz najmłodsi w teorii mogłyby mieć czego, tylko zapragną. To chyba całkiem dobra wiadomość.

Dzisiejsze zabawki

lalka barbie
Słynna Barbie na początku lat 90-tych rozwinęła nową erę lalek. Małe dziewczynki marzyły o blondwłosej plastikowej modelce prosto z pudełka w Pewex-ie. Teraz nikogo już nie dziwi oryginalna lalka i ma ją prawie większość dziewczynek. Zdecydowanie pierwsza lalka i kolorowe wózki dla lalek to podstawowy element życia przyszłej kobiety.

Wybór zabawek dla naszych pociech jest ogromny. Są odpowiednie zabawki dla najmłodszych, dobierane chociażby kolorami, by pobudzić wyobraźnię i rozwijać malucha. Producent zabawek Little Tikes ma w ofercie bajkowe fontanny zabawkowe, miniaturowe zestawy do koszykówki dla kilkumiesięcznych maluchów. To nawet wesołe, że całe rzesze ludzi przeszły przez dzieciństwo bez podobnych rozrywek, a obecni rodzice martwią się o to, jak właściwie pobudzać szybki rozwój swojego maleństwa. Nie mniej jednak zabawek nigdy zbyt dużo.

Inne artykuły

Najlepsze zabawki dla dzieci

Dzieciństwo to jedyny taki okres w życiu człowieka. Kiedy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego szczególnego okresu, kiedy mogliśmy wysypiać się do oporu ( a i tak budziliśmy się nad ranem!), biegać beztrosko po podwórku i nie martwić się o jutro. Te niepowtarzalne lata w oka mgnieniu uciekają. Czasami jednak mama i tato zapominają, jak szczególny jest to okres w rozwoju malucha. Każda pociecha właśnie w tym czasie eksploruje świat. Dlatego wyjątkowo istotną funkcję w wychowaniu odgrywa zabawa. To doskonała droga, by wpoić maluchowi reguły w łatwy sposób.


Są takie zabawki takie jak Wader są świetną atrakcją dla najmłodszych panów. Potężne samochody, proste tory wyścigowe – nieskomplikowane i bezpieczne dla maluchów. Te nowe kolorowe dziecięce czasy pomagają zdobyć swój świetnie wyposażony zestaw budowlany, ma nawet betoniarkę, z której ucieszy się każdy chłopiec.


Mądry wybór zabawek

Najlepiej byłoby kupować dokładnie każdą zabawkę, o której marzy dziecko, ale potrzebne do tego jest potężne konto. Najmłodszym dzieciom, sprezentujmy to, co jest bezpieczne i nie zestresuje. Starszaki z kolei nie powinny być zasypywane wyłącznie edukacyjnymi zabawkami, dobrze też spełniać zabawkowe marzenia. Jeszcze nie tak dawno mieliśmy podobne.
05-03-2020