Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Zegarkowy zawrót głowy

Zegarek od lat jest synonimem luksusu, jest tym elementem naszej garderoby, który nosimy na każda okazję. Poza swą rolą użytkową (ma precyzyjnie pokazywać czas) wyraża nasz temperament, gust, tęsknotę za wyjątkowością. Pokaż mi swój zegarek, a powiem Ci, kim jesteś – mawiają fani tych cacek. Najnowsze zegarki wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i wyróżnia je zazwyczaj doskonała jakość wykonania, odporność na wodę i wysmakowany design. Odwiedzając sklep z zegarkami, każdy znajdzie coś wyjątkowego na miarę swoich możliwości finansowych. Możemy nabyć zegarki popularnych firm, takich jak Casio, Swatch czy Citizen, zegarki (zobacz: zegarki fashion) średniej klasy, np. Grovana, Lacoste, Adriatica, i marki z najwyższej półki, jak Tissot, Timex. Swoje serie zegarków prezentują również projektanci mody, tacy jak Esprit czy Tommy Hilfiger.

Czasomierz czy biżuteria?
Zegarek damski Swatch
Mimo że branża czasomierzy jest bardzo konserwatywna, również można zaobserwować w niej określone trendy. Dla przykładu zegarki damskie zegarki adidas damskie Swatch coraz częściej ozdabiane są drogimi kamieniami, nie tylko na tarczy, ale również kopercie zegarka. Zegarek staje się elementem biżuterii, bransolety wykonane są nie tylko ze stali, ale z białego złota czy srebra, są istotnym elementem dekoracyjnym, ozdabianym drogimi kamieniami czy inkrustowanym. Hitem w ostatnim czasie są brylanty czy inne kamienie swobodnie poruszające się pod cyferblatem, co nadaje lekkości. Innym pomysłem modowym jest stylizowanie czasomierzy dla pań na zegarki męskie – mają one duże cyferblaty, a od swych męskich odpowiedników różni je wyłącznie kolorystyka i dodatki.

Nie tylko dla Bonda Zegarki męskie są obecnie wyjątkowo duże i grube, z wyraźnym cyferblatem, stylizowanym często na zegarki pilotów, a niezwykle trendy są zegarki mechaniczne na skórzanym pasku. Mimo swych rozmiarów, dzięki przeprowadzanym testom są poręczne i nie męczą naszych nadgarstków. Od kilku sezonów królują zegarki mechaniczne, które są ponad standardowo wyposażane w najdziwniejsze funkcje, co sprawia, że coraz bardziej upodabniają się do gadżetów Jamesa Bonda. Zegarki sportowe mają paski z tworzyw sztucznych i kauczuku, są odporne na wodę, barwne i zazwyczaj elektroniczne. Doskonale sprawdzą się podczas wypraw i treningów, gdyż są lżejsze od zegarków stylowych i bardziej poręczne. Czas więc odwiedzić sklep z zegarkami, by wybrać model czasomierza, który będzie nie tylko praktyczny, lecz najtrafniej odzwierciedli naszą osobowość.


Inne artykuły

Zabawki – doskonały pomysł na podarek dla każdego dziecka i na dowolną okazję

zegarki
Wybór właściwego prezentu dla dziecka to względnie trudne zadanie. Wynika ono przede wszystkim z faktu, że każde dziecko ma inne upodobania – lubi wielorakie kolory, podobają mu się różne postacie z bajek itd. To sprawia, że nie można zgodzić się z tezą, że jednym z najodpowiedniejszych pomysłów na prezent jeśli chodzi o młodych konsumentów są przykładowo zabawki.
Dziennikarz: k.s.
19-10-2020