Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Jakie gadżety warto mieć do telefonu komórkowego?

Telefonia komórkowa jest dziedziną technologii, która rozwija się niezwykle szybko. Ogromna ilość nieprzerwanie powstających rozmaitych modeli smartphonów sprawia, że jednocześnie rozwija się biznes gadżetów telefonicznych.


etui na smartfon
Jeszcze do niedawna sporą innowacją było wprowadzenie do telefonów możliwości robienia zdjęć. Dziś rozmaite elementy dodatkowe do tego typu urządzeń mobilnych są już niezbędne a mniej lub bardziej wymyśle gadżety do smartphonów to niezwykle potężna sfera biznesu. Jakie akcesoria do komórki wypełniają obecnie półki sklepów? Przede wszystkim nadal niezbędne są tradycyjne akcesoria do komórki - ładowarki, etui, baterie, uchwyty, słuchawki, zestawy głośnomówiące, karty pamięci i folie ochronne. Gadżety te coraz częściej zaskakują wyglądem i funkcjonalnością.

Wśród uchwytów, które zapewniają bezpieczne korzystanie z telefonu np. jako nawigacji wyróżnić możemy uchwyty rowerowe - najczęściej mocowane do kierownicy roweru, uchwyty samochodowe - mocowane na przedniej szybie, dzięki przyssawce lub uchwyty, które można przytwierdzić np. do deski rozdzielczej. W ofercie producentów akcesoriów komórkowych znajdziemy też specjalne produkty dla zwolenników aktywności fizycznej - opaski, torby oraz pokrowce, które możemy założyć na rękę lub na biodra. Tego typu rozwiązania ułatwiają jogging, czy też jazdę na rolkach lub deskorolce i dają możliwość jednoczesnego słuchania muzyki a także korzystanie z aplikacji treningowych. Zapraszamy tu: artykuł.

Z kolei etui dziś nie tylko zabezpiecza telefon przed zarysowaniem czy uszkodzeniami mechanicznymi, ale także stanowi modny gadżet. Szczególnie trendy w ostatnich latach stały się gumowe pokrowce w rozmaitych wzorach i ciekawych kształtach ze sterczącymi elementami. Jeśli chodzi o baterie to niezastąpione są oczywiście te uniwersalne, pasujące do większości nowoczesnych telefonów bez względu na konkretny model i producenta, ale ogromną popularnością cieszą się również baterie słoneczne, które pozwalają na naładowanie telefonu niemal w każdym miejscu. Z kolei ładowarki samochodowe w zależności od zapotrzebowania mogą mieć wejścia USB, micro a także mini. A co jeśli oryginalna bateria przestanie zupełnie służyć? Dla pasjonatów: etuo.pl/etui.html?device_brand%5B0%5D=37&device_model%5B0%5D=138.


smartfon z pokrowcem
To żaden problem! Na rynku dostępne baterie różnych typów i o różnej pojemności. Nie musimy być również skazani na słuchawki, które producenci sprzedają razem z telefonem. W internecie i sklepach stacjonarnych możemy kupić słuchawki dokanałowe, douszne i nauszcze, dzięki czemu mamy możliwość wyboru tych, które są dla nas najwygodniejsze. W dodatku, aktualnie dostępne są nowoczesne słuchawki Bluetooth, które oferują dużo większą swobodę podczas ruchu od klasycznych słuchawek z kablem. Słuchawki Bluetooth mają szczególne zastosowanie w czasie podróży autem i są rewelacyjną alternatywą dla zestawów głośnomówiących.
10-04-2019