Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Nasze maluchy przez wiele lat chodzą do szkoły - powinny posiadać porządny plecak

Zatroszczmy się o zdrowy kręgosłup swoich dzieci już od najmłodszych lat — zawsze kupujmy odpowiedni plecak.


Biorąc pod uwagę fakt, że nasze szkraby siedzą w szkole codziennie przez minimum dwanaście lat, i to, że są zmuszone zawsze przynosić do szkoły kolekcję nielekkich podręczników, powinniśmy kupić im dobry tornister.


karmienie


Chodzi przecież o ich zdrowie. Zdrowy kręgosłup to podstawa. Statystyki w obecnych czasach są alarmujące, gdyż wynika z nich, że coraz młodsze szkraby mają ogromne problemy z kręgosłupem i odczuwają duże bóle pleców. Może to wywołać poważne następstwa i skończyć się dokuczliwymi dolegliwościami w dorosłym życiu. Przez określenie porządny tornister, zazwyczaj mamy na myśli ten, który jest dopasowany do pleców szkraba. Zatem plecak nie powinien być zbyt wielki i powinien posiadać regulowane szelki. Musi posiadać także pasek piersiowy, aby szelki bez przerwy się nie zsuwały z ramion — szczególnie u szczupłych dzieci lub zimą ze śliskiej kurtki. Dobrze byłoby, żeby plecak miał wyprofilowane plecy. To najistotniejsze. Tornister powinien być wygodny nie wyłącznie od strony zdrowotnej, ale także od logistycznej. Musi mieć kilka przegród — na zeszyty i podręczniki, na jedzenie i na ciuchy i tenisówki na W-F. Ponadto, musi posiadać także miejsce na butelkę.


Inne artykuły

Prezentujemy parę ciekawych pomysłów na prezent dla małych dziewczynek

lalki
Kupno prezentu dla małej księżniczki to zdecydowanie nie lada wyzwanie - szczególnie jeżeli nie masz na razie własnych dzieci i nie wiesz dokładnie, co aktualnie jest modne i czym takie dzieci się bawią.


Ważnym elementem będzie także uchwyt, by plecak dało się powiesić na haczyku w klasie albo w szatni i odblaski, które muszą być wkomponowane w wygląd plecaka tak, aby nasz smyk był świetnie widoczny na drodze wieczorem.
05-10-2019