Jaką obrączkę kupić?

O ile dobór profilu obrączki i jej zdobienia jest to rzecz ze wszech miar osobista, to istotną sprawą jest szerokość obrączki.


Zbyt cienka nie jedynie nie pozwoli na przemianę rozmiaru, lecz też może doprowadzić do zranienie palca, na jakim się ją nosi.
zdjęcia - panorama


Szeroka obrączka pogrubi wizualnie krótki palec, jednakże u mężczyzn nieprzyzwyczajonych do noszenia czegokolwiek na palcu może wywołać uczucie poważnego dyskomfortu. Pięknie błyszczące, jednobarwne, gładkie obrączki będą najbardziej klasyczną kategorią, trochę bardziej ekscentryczne są matowe, lub błyszcząco-matowe. Jubilerzy nie jedynie łączą różnokolorowe złoto, mnóstwo obrączek są to stopy dwóch a czasem i trzech różnokolorowych metali o wielu fantazyjnych wzorach oraz rozmaitej fakturze.


Rakieta i piłeczka do squasha


Ostatnio trendy są obrączki z brylantami albo tańszymi kamieniami. Obrączki różnią się także profilem a także szerokością. Moda poszła jeszcze dalej i niektóre pary kupują obrączki tak samo wyglądające, lecz stworzone z rozmaitych stopów. Czasami obrączki współmałżonków są jedynie podobne. Niektóre modele obrączek złożone są z dwóch albo trzech krążków. Jubilerzy popisują się kunsztem a projektanci fantazją, czasem różnica pomiędzy obrączką a pierścionkiem jest nieomal niewidoczna. Z obrączkami jest jak z sukniami, inaczej wyglądają w folderze na modelce, całkiem inaczej będą prezentowały się na naszej dłoni.
Dlatego przed kupnem dobrze będzie je przymierzyć i sprawdzić, czy na naszym palcu prezentują się równie dobrze. Warto też przypatrzeć się tym niepozornym modelom.

Stworzyliśmy wpis o podobnej treści. Znajduje się on na następnej witrynie. Wejdź zatem w poniższy link i dowiedz się szczegółów (http://hotelaquarion.pl/spa/atrakcje-wodne) z tym związanych.

Dużo z nich naprawdę wspaniale prezentuje się dopiero na palcu.
18-11-2023