Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Jak można by oznakować miejsce dla np. szwagra na weselu?

Takie małe kartoniki są na jakimkolwiek większym bądź mniejszym przyjęciu. Okazują się być bardzo praktyczne oraz niezwykle przyjemne. Zazwyczaj mają formę postawionego na miejscu dla weselnika kartonika z jego imieniem.
Wonderbox


Można by jednak do tej kwestii podejść w większym stopniu pomysłowo.


winietki


Koncepcji na pomysłowe winietki jest bardzo wiele. Tego typu typowy spinacz mógłby posłużyć jako uchwyt do kieliszka albo można by jakoś go ozdobić oraz do tak przyszykowanego spinacza przypiąć małą kartkę z imieniem. Innym rozwiązaniem mogłyby być figurki z imieniem, które mogą potem posłużyć jako pamiątka z imprezy. Niezwykle interesująco wyglądają na stołach bombki bombki decoupage choinkowe. Taki pomysł jest niezwykle świąteczny i pary, jakie planują ślub w czasie Bożego Narodzenia, mogą pomyśleć o winietkach w tego typu właśnie postaci. Dla tych, którzy nie pragną w takie karteczki wiele inwestować, idealnym pomysłem będzie umieszczenie karteczek w kolorowych cukierkach. Można by też włożyć je pomiędzy ząbki widelca, co zrobiłoby na gościach przyjemne wrażenie.


Drogim natomiast pomysłem na winietki mogą zostać kieliszki z imieniem gościa. Nóżki kieliszków można pomalować specjalną farbą i wypisać na nich imiona weselników. Nie obowiązkowo muszą być to kieliszki szklane. Na zabawie ogrodowej znakomicie sprawdzą się kieliszki plastikowe. Gdy pragniemy, aby winietki zostały zabrane przez weselników do domu, można by zdecydować się na wykonane z drewna talarki z imieniem. Po skończonej imprezie każdy zabierze je ze sobą jako upominek.
Kto pobiera się w lecie, mógłby wybrać barwne parasolki dodawane do drinków. Koncepcji jest naprawdę dużo i wszystko zależy od konkretnej sytuacji oraz konkretnych osób.
13-07-2019