Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Aranżacja oświetlenia w dyskotekach

Od czego zależne jest to, czy dany lokal pęka w szwach czy też robi klapę? Jeżeliby się nad tym porządnie zastanowić, na pewno jesteśmy w stanie podać sporo przyczyn.
W niniejszym artykule pochylimy się nad tym, jak ogromny wpływ na sukces lokalu ma odpowiednie oświetlenie.


naświetlacze ledowe


Reflektory LED PAR, bo to o nich mowa, na pewno stanowią niezbędny element wyposażenia każdej dyskoteki (ledy par). Mało osób wie, jak istotne w życiu każdego człowieka jest oświetlenie. Najkorzystniejsze jest to słoneczne - nie tylko pozwala ono syntetyzowanie się w naszym organizmie witaminy D, ale także normuje nasz cykl dobowy. Jednakże oświetlenie ma znacznie różnorodne cele. Opłaca się wiedzieć o tym, w jak ogromnym stopniu może ono wpływać na nasz nastrój. Na przykład przytłumione światło w restauracji zachęca do długich rozmów, a ostre światło w klubie, przykładowo innowacyjne reflektory PAR - do zakręconej zabawy. Jeśli oświetlenie jest tak intensywne, nikomu nie w głowie rozmowy, wszyscy chcą szalonej zabawy. Takiego typu reflektory posiadają zmienne funkcje kolorystyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w trakcie niemalże każdej imprezy, ułatwiając stworzenie dowolne atmosfery.


przemysł


Planując oświetlenie w naszym lokalu należy pamiętać, iż nie można przesadzać: jeśli będzie za ciemno, klienci mogą poczuć się niepewnie, mieć pewne obawy przed wejściem do takiego miejsca (reflektor par). Jeżeli natomiast zainwestujemy w rzęsiste oświetlenie, na przykład instalując naświetlacze ledowe w wielkiej ilości, nie stworzymy przyjaznej atmosfery, a przyszli klienci będą się czuli jak na sali operacyjnej.
Kiedy planujemy zmianę oświetlenia warto porozmawiać z profesjonalistą w tej kwestii i poprosić go o pomoc. Dzięki niej na pewno uda nam się zaaranżować odpowiednio oświetlone wnętrze, które przyciągnie klientów.
25-02-2020