Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Kształcące zabawki wzbogacające wyobraźnię naszego malucha- zobacz naszych ulubieńców

Zapewne nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie miałby pojęcia o zabawkach Fisher Price. Są bajecznie kolorowe, intrygujące i zbudowane tak, aby wspierały i pobudzały rozwój dziecka, doskonaliły jego sprawność w małych rączkach i aby bezpośrednio dawały mu mnóstwo frajdy.

zabawki fisher price
Zabawki edukacyjne Fisher Price mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w polepszaniu zdolności manualnych, wyobraźni i pomysłowości (sprawdź ofertę online). Ulubionym przez dzieci produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który jest w stanie zająć zabawą malucha przez bardzo długi czas. Gdyż to przecież poprzez zabawę nasz milusiński nauczy się liczb a także rozróżniania kształtów i kolorów.

Dziecko wkłada do małych otworów klocki, a garnuszek w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, rozprawia o tym jakie kształty posiadają i jakie znajdują się na nich cyfry. Wygrywa wpadające szybko w ucho piosenki komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim. Jednak zabawki Fisher Price (to nie tylko zabawki. To także akcesoria dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Zaoferujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy zauważamy, jak swoimi malutkimi dłońmi próbuje dobrać kwadrat do okrągłego otworu, nie przeszkadzajmy, aby wskazać odpowiedni sposób (najpopularniejsze zestawy gier). Dzięki owym zabawkom możemy obserwować, jak dziecko uczy się rozwiązywania problemów i zdobywa umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia.

Zabawka Fisher Price
Wszyscy bowiem, zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest najistotniejszym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także zaobserwujemy godne uwagi modele, które zauroczą nasze dziecko, np. firmy Wader (przykładowo). To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek ma niezliczoną ilość ruchomych elementów, dzięki czemu zabawa nigdy nie powieje nudą, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają funkcję jeździka. Mają piękne, żywe kolory i ciekawe projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku. Wader to proste, ale kreatywne zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.
04-02-2018