Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Poznań to miasto pozwalające wiele przeżyć.A w nim znajdziesz?

Nasze zmysły od samego narodzin pozwalają nam uczenia się tego co wokół. Wszystkie smak, zapachy, czy każdy dotyk dawało różnego typu reakcję z naszej strony.
Dlatego tak ważne jest by wszystkie nasze zmysły odpowiednio ze sobą współpracowały.


Są ludzie, które zaczęły zagłębiać się w zmysłami człowieka i stwierdził, że tak naprawdę jedynie niewielka część powiązana ze zmysłami jest dla przeciętnego ludzi istotna. Kiedy tymczasem dobrze byłoby wiedzieć coś więcej niż to, że oko pomaga nam widzieć, nos nawilżanie błony śluzowej nosa pozwala nam czuć zapach, skóra – pozwala odczuwać, język – jest odpowiedzialny za smak, czy uszy słyszeć, to na dodatek jest kilka ważnych rzeczy powiązanych z naszym percepcją świata przy pomocy m.in. dotyku, czy n.p stanu naszego ciała. integracja sensoryczna Poznań to opcja zagłębienia się holistycznie w strefą zmysłów i emocji oraz aktywności i wszelkiego typu wiadomości jak przetwarza to wszystko nasz mózg.


W dużych miejscowościach są różnego rodzaju miejsca, gdzie możemy iść, żeby zaznajomić się z informacjami o integracji sensorycznej.
ZINTEGRUJMY SIĘ
Zdarza się mówić o tym, że któraś grupa musi się zintegrować. Ale zanim spróbujemy współdziałać w jakiejś dużej grupie musimy zintegrować się sami ze sobą. Jest to związane m.in. z tym, jaki mamy sposób odbieramy informacje ze świata i w jaki sposób są one przez nas przetwarzane. Nie tylko znany nam zmysł dotyku, węchu czy słuch i wzrok wpływa na naszą psychofizyczną kondycję. Musimy pamiętać o tym, że my sami jesteśmy maszyna, która ma wiele różnego typu trybików, które zostały po części programowane jeszcze w łonie matki.
Integracja Sensoryczna
Dlatego jeśli coś nie działa, nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować nad naszym życiem, nad naszym reakcjami, to dobrze spróbować integracji sensorycznej, która pozwala na zgranie swojego ciała. W chwili, gdy sami staniemy się pełną jednostką możemy zacząć myśleć o integrowaniu się z innymi osobami. Łatwiej nam będzie normalnie funkcjonować. Choć dla wielu ludzi harmonia, jaką oferuje integracja sensoryczna jest nizebyt wiarygodna, to ogrom badań naukowców stwierdza fenomen tej nauki, poza tym ludzie, którzy korzystały z tego wsparcia rzeczywiście odczuły wielką odmianę w swoim życiu.
01-08-2019