Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Postaw na niestandardowy podarek

Wszyscy uwielbiamy otrzymywać prezenty, ale nie wszyscy z równie wielką chęcią lubią je dawać. Nierzadko nie dlatego, że wynika to z naszej złej woli, ale po prostu nie wiemy co kupić, aby solenizant faktycznie poczuł się zadowolony. Istnieje na to kilka rad.

Do dyspozycji mamy zarazem prezenty typowe: kosmetyki, ubrania, książki i tak dalej, ale także można pokusić się o prezenty nietypowe, które zaskoczą solenizanta i oczywiście jednocześnie sprawią mu dużą radość. Jakie mogą to być prezenty?
otrzymanie prezentu
Oczywiście upominki nietypowe warto dawać takiej osobie, co do której możemy mieć pewność, że przypadnie on jej do gustu albo w niecodziennych okolicznościach i które zdarzają się wyjątkowo. W pierwszym przypadku można na przykład kupić nietypowy prezent dla dziewczyny lub chłopaka (znajdź inspiracje na tej stronie). Może być to przykładowo niekonwencjonalna bielizna, z oryginalnym fasonem i w ciekawych barwach. W drugim przypadku można dać nietypowy prezent na 18 albo z okazji wieczoru panieńskiego - garść przykładów. I w tym przypadku również może być to niebanalna bielizna albo rozmaite gadżety, których raczej na co dzień nie używamy. Warto odwiedzić w tym celu sklep z niestandardowymi upominkami, gdzie można dostać naprawdę niesamowite cudeńka.

Inne artykuły

Podstawowe zadanie gadżetów firmowych – długopisy reklamowe

długopis
Wśród propozycji wielu przedsiębiorstw, wytwarzających gadżety będące przedmiotem marketingu danych marek, firm i przedsiębiorstw, znaleźć można m.in. długopisy reklamowe. Przydatne długopisy z interesującymi deseniami, w pasy, minimalistyczne, posiadające jedynie nazwę oraz logo producenta, dołączane są do dóbr i usług, oferowanych przez firmy. Rozmaite długopisy reklamowe, które są do nabycia na rynku w korzystnych cenach, proponowane są z nadrukiem, grawerem – w przypadku długopisów metalowych, jak również w kompletach piśmiennych.


Jednak nietypowy upominek nie musi oznaczać tylko i wyłącznie „namacalnego” produktu. Niestandardowym prezentem może być także zamówienie na party jakiegoś nietypowego gościa (i niekoniecznie musi być to striptizerka), albo z kolei wykupienie dla solenizanta jakiegoś kursu lub biletu na wydarzenie, w którym zawsze chciał uczestniczyć – np. skok ze spadochronu, nauka nurkowania dla początkujących i podobne. Bez wątpienia tego typu prezent na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby i będzie nam ona ogromnie wdzięczna.

Niezależnie od tego jaki oryginalny prezent kupimy, musimy pamiętać, by przede wszystkim było to coś co spodoba się w pierwszej kolejności solenizantowi a nie nam. Nic tak bowiem nie denerwuje jak otrzymanie upominku, który zawsze chciał otrzymać obdarowujący a nie obdarowany. Jest to po prostu nietaktowne, dlatego starajmy się przede wszystkim myśleć o tej drugiej osobie i o jej preferencjach.
21-05-2020