Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Po co nam zawodowy fotograf na ślubie i weselu?

„Dlaczego mam tracić fundusze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek i reszta gości i tak będzie miała ze sobą aparaty fotograficzne. W XXI wieku to i przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” - stwierdził przyszły pan młody.
Zanim jednak poprosimy gości tudzież wujka Gienka, by uwiecznili Ten Dzień, dobrze jest wcześniej zapytać stryjka czy gwarantuje, że nie spóźni się na uroczystość zaślubin. Czy jego żona na pewno weźmie torebkę? Na ilu ślubach robił zdjęcia i gdzie możemy obejrzeć jego portfolio? Będzie dyskretny i niewidoczny, a przy tym zachowa się odpowiednio do sytuacji? Czy oby na pewno odpowiada mu rola abstynenta na przyjęciu weselnym?
fotografia ślubna
A teraz pytanie do Młodych: jesteśmy całkowicie przekonani co do swojej gospodarności i chcemy zaoszczędzić akurat na fotografie?

Inne artykuły

Zatroszczmy się o każdy mały detal naszego ślubu

Tradycje weselne
Jeżeli czytasz te słowa, oznacza to, że Ten Dzień cały czas jest przed Tobą i póki co, jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Fakt, wesele to długie godziny przygotowań, godziny debat i nadzieja, że nasze wesele będzie przez długi czas wspominane przez gości.


Chyba wystarczy tych pytań. Wujkowi dajmy szansę wykazać się w roli gościa, zaś my zatrudnijmy profesjonalnego fotografa. Wszak przysięgę małżeńską (zazwyczaj) składa się raz w życiu...

Nie zapominajmy o tym, iż zdjęcia to jedne z piękniejszych pamiątek z ceremonii ślubnej do których systematycznie powracamy, dlatego tak ważne jest aby fotograf ślubny zrobił je z finezją i umiejętnością. W zapomnienie odchodzą sesje ślubne w studiu fotograficznym, w dzisiejszych czasach większość par udaje się na nie w plener, dzięki czemu nasze zdjęcia wychodzą pięknie i niepowtarzalnie. Musimy też uzgodnić wcześniej, czy sesja odbędzie się w dniu ślubu czy też w trakcie podróży poślubnej, gdy wraz ze swoim nowo poślubionym małżonkiem będziemy przechadzać się po urokliwych uliczkach Barcelony. Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej (zobacz ) wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i zatrzyma wspomnienia na wiele długich lat. Zdecydujmy tylko na jakim efekcie końcowym nam zależy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy mają być to wyretuszowane zdjęcia ślubne, czy wręcz przeciwnie - naturalne z reporterskimi kadrami?
Zdjęcia plenerowe totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy może delikatniejsze, z nutą romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań obejrzyjmy portfolio fotografów na portalu i wybierzmy te, które urzekły nas najbardziej. Nic tak okazale nie ozdobi ściany nad małżeńskim łożem, jak zdjęcia ze ślubu. Profesjonalnie wykonane zdjęcia.
18-04-2019