Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Zabawki edukacyjne

W dzisiejszych czasach panuje złudne przekonanie, że im więcej zajęć dodatkowych i bardziej wypełniony czas dziecka, tym większe ma ono szanse na powodzenie w dalszym życiu. Starajmy się jednak nie popadać w zbytnią przesadę. Musimy przeznaczyć dziecku czas na spontaniczną zabawę, która pomoże mu przenieść się w świat własnych fantazji. Dla najmłodszych dzieci idealne okażą się maty i książeczki interaktywne. Barwne i miłe w dotyku zainteresują malucha na długi czas.
konsola
Gdy nasz Skarb podrasta, pojawiają się pierwsze klocki. Na szczególną uwagę zasługują klocki Lego i Playmobil – kultowe i lubiane marki.

Klocki Lego Duplo skierowane są dla dzieci pomiędzy pierwszym, a czwartym rokiem życia. Jest to seria poświęcona maluchom właśnie zaczynającym swoją interesującą przygodę z klockami, więc wszystkie zestawy składają się z łatwych do utrzymania w małej rączce, kolorowych elementów, które umożliwiają w prosty sposób kreować dziecięcy świat Lego - kolorowe klocki rozwijające kreatywność.

Playmobil to firma z długoletnimi tradycjami. Zabawa klockami, figurkami Playmobil buduje wyobraźnię przestrzenną i potrafi okazać się niezwykle emocjonująca. Takie zabawki (little tikes domek na drzewie) mają za zadanie pomóc naszym maluchom w poznawaniu barw i doskonaleniu zdolności manualnych.


Inne artykuły

Znakomita oferta zabawek dla najmłodszych

furby na stole
Furby jako maskotka to pupilek wielu naszych dzieci. Dzieci chętnie zajmują się tym cudownym zwierzątkiem, ponieważ sprawia ono wrażenie żywego. Maskotka ta ma wyjątkowe cechy, które uczą nasze dziecko właściwych zachowań. Dobre interakcje, które przedstawiane są naszemu maluszkowi już od początkowych lat życia, dają się zapamiętać. Umożliwia to wpajanie najmłodszym odpowiedniego sposobu obchodzenia się z innymi, czy z człowiekiem, czy ze zwierzątkiem.


Kiedy nasze pociechy wyrosną już z prostych zabawek interaktywnych i dziecięcych laptopów edukacyjnych, coraz chętniej sięgają po bardziej zaawansowaną elektronikę. W związku z powyższym zdecydowanie częściej proszą rodziców o nowe „zabawki”, np. konsole - konsole do gier. Konsola do gier to zabawa
konsola
nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Wszystkie konsole obsługują wiele tytułów, w które można grać nie tylko przy użyciu tradycyjnego pada, ale również wykrywających ruch kontrolerów. Będąc w posiadaniu gier motoryzacyjnych, mamy szansę zakupić gadżety dodatkowe, takie jak kierownicę czy pedały.

Czy czas poświęcony na gry powinniśmy traktować wyłącznie jako rozrywkę? Czy gry to jedynie bezwiedne siedzenie przed telewizorem z padem w dłoni? Nie. Gry rozwijają zmysł obserwacji oraz refleks, wyobraźnię przestrzenną. Trenują logiczne myślenie, kojarzenie zdarzeń, umożliwiają aktywne rozładowanie emocji. Po prostu, uczą poprzez zabawę.
05-02-2019