Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Zaskakujące gadżety szpiegowskie pozwalające uzyskanie konkretnych wiadomości

Bywają okoliczności, gdzie musimy dyskretnie zrealizować pewne sprawy. Mowa tu o sprawach związanych z niepewnym pracodawcą lub z kwestią, gdzie zależy nam na zarejestrowaniu narady bez świadomości drugiej osoby. Jak to w życiu bywa czasem trzeba sprostać przeróżnym kłopotom. Z pomocą przychodzi nam technika.

Długopis z kamerą z funkcją interkomu albo z funkcją aparatu to oferta dla tych ludzi, którzy chcą poufnie nagrać rozmowę. Taki gadżet posiada kartę pamięci, która umieszcza w sobie nawet osiem godzin nagrania. Kartę wystarczy podłączyć do czytnika kart czy do laptopa. Wyświetli się nam nowy nośnik i bez problemu możemy obejrzeć lub zrzucić nagranie na swój PC. Umieszczony aparat fotograficzny w takim długopisie robi fotografie w wielkości 1600 x 1200, co daje niezłą jakość fotografii. Część producentów w zestawie dołącza łącze USB i tworzy to praktyczną możliwość ładowania. Sam wygląd gadżetu jest wierną imitacją zwyczajnego cienkopisu. Niekiedy długopis jest bardzo gustowny lub odwrotnie - bardzo pospolity. Swobodnie można nim posługiwać się, bo przecież ma być dobrym kamuflażem. Zobacz też
Innym narzędziem pomocnym w delikatnych sytuacjach jest kamera szpiegowska. Na rynku jest sporo takich gadżetów schowanych w przedmiotach typu guzik w koszulce. Taki kamuflaż w koszulce, spod której wychodzi obiektyw aparatu zamocowany jest w guziku. Fonia i wizja jest odpowiednio nagrywany w niezłej klasie. Wystarczy niezauważalnie uruchomić urządzenie, aby zacząć nagrywanie. Brak tu żarówek czy lampek, a rozpoczęcie czy koniec działania kamery informują wibracje wyczuwalne tylko przez osobę wyposażoną w gadżet. Polecamy . Do zestawu dołączona jest zwyczajowo karta pamięci, daje to swobodne zrzucenie nagrania na komputer.


Inne artykuły

Kiedy przydatny jest nam monitoring?

kamery przemysłowe
Coraz więcej mówi się na problem ochrony prywatności, jak również możliwościach zwiększania bezpieczeństwa zarówno w naszych mieszkaniach prywatnych, jak też budynkach publicznych lub przemysłowych. Sporo dużych miast zdecydowało się na założenie monitoringu w najbardziej zatłoczonych miejscach, głównie przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy pojawia się również w większych zakładach pracy, jak również na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, centrach handlowych lub parkach.

Całość jest wysoce praktyczna i niewidoczna przez osoby trzecie. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na pełną dyskrecję w przeróżnych sytuacjach.

Emocjonujący artykuł? Jeśli tak sądzisz, kliknij tutaj. W tamtym miejscu oczekuje na Ciebie więcej bonusów - one też Cię bardzo zainteresują!

Jeżeli mowa o kamerze szpiegowskiej należy nadmienić o podsłuchach, jakie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Podsłuchy przydadzą się wszędzie tam, gdzie czas nagrywania jest dość długi. Interesującą propozycją jest optyczna myszka komputerowa, która zawiera funkcję karty GSM i jest gotowa do użytkowania zaraz po podłączeniu do laptopa. Zasada funkcjonowania jest prosta a tym samym dyskretna.
Autor
03-11-2020