Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Krótki opis kilku wybranych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci raczej nie lubi grzecznych, ale tak naprawdę nijakich postaci z bajek, a dużo bardziej będą im odpowiadać najróżniejsze stwory, lubiące trochę nabroić.
Okulary, sport


I dla takich właśnie dzieci powstały lalki Monster High, inspirowane przede wszystkim postaciami z filmów grozy oraz horrorów. Miłośnicy tego typu gatunków będą od razu wiedzieli, skąd były czerpane inspiracje, bowiem nie powinno być trudności z rozpoznaniem zombie, duchów, wilkołaków czy na przykład Draculi. Ale oprócz podobieństwa fizycznego do danej postaci monster high mają własną osobowość, dzięki czemu każda z lalek będzie zupełnie inna - modne się zrobiło monste high
. Przykładowo monster high ghoulia jest uznawana za najmądrzejszą z uczennic w szkole, ale równocześnie jest zestresowana i nieśmiała. Ogromnie lubi naukę, a swoją wyjątkową inteligencją przerasta w znaczący sposób pozostałych uczniów.


pościel


sprzedaż


Całkowitym przeciwieństwem jest monster high clawdeen. Będzie ją rozpierać ogromna energia i żywotność, a jednocześnie jest bardzo dobrą znawczynią mody. W przyszłości planuje zostać znaną projektantką, a póki co robi naprawdę sporo, żeby wyróżnić się z tłumu. Na pewno znacznie jej w tym pomaga mocno wysportowana figura z burzą brązowych loków, które często są poddawane najróżniejszym eksperymentom. Co ciekawe, w ustach ma dwa ostre kły, zaś dłonie są zakończone podobnie ostrymi pazurami
Ponieważ monster high clawdeen wolf jest wilkołakiem, to ma oczywiście wszystkie cechy tej postaci, to znaczy doskonały węch, zachowanie typowo wilcze oraz podatność na świecący księżyc.
11-07-2018