Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Krótki opis kilku wybranych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Sporo dzieci raczej nie lubi grzecznych, ale tak naprawdę nijakich postaci z bajek, a dużo bardziej będą im odpowiadać najróżniejsze stwory, lubiące trochę nabroić.


Okulary, sport


I dla takich właśnie dzieci powstały lalki Monster High, inspirowane przede wszystkim postaciami z filmów grozy oraz horrorów. Miłośnicy tego typu gatunków będą od razu wiedzieli, skąd były czerpane inspiracje, bowiem nie powinno być trudności z rozpoznaniem zombie, duchów, wilkołaków czy na przykład Draculi. Ale oprócz podobieństwa fizycznego do danej postaci monster high mają własną osobowość, dzięki czemu każda z lalek będzie zupełnie inna - modne się zrobiło monste high . Przykładowo monster high ghoulia jest uznawana za najmądrzejszą z uczennic w szkole, ale równocześnie jest zestresowana i nieśmiała. Ogromnie lubi naukę, a swoją wyjątkową inteligencją przerasta w znaczący sposób pozostałych uczniów.


pościel


sprzedaż


Całkowitym przeciwieństwem jest monster high clawdeen. Będzie ją rozpierać ogromna energia i żywotność, a jednocześnie jest bardzo dobrą znawczynią mody. W przyszłości planuje zostać znaną projektantką, a póki co robi naprawdę sporo, żeby wyróżnić się z tłumu. Na pewno znacznie jej w tym pomaga mocno wysportowana figura z burzą brązowych loków, które często są poddawane najróżniejszym eksperymentom.

Nie czekaj — zweryfikuj jakie ciekawe informacje ma nasza istotna strona. Jej temat na pewno niezwykle Cię zaintryguje.

Co ciekawe, w ustach ma dwa ostre kły, zaś dłonie są zakończone podobnie ostrymi pazurami


Inne artykuły

Wakacje w siodle

jazda konna nad morzem
Czy każdy z nas powinien posiadać zainteresowania? Co niektórzy odpowiedzą, że nie, jednak o ile uboższe byłoby nasze życie bez owej „maszyny”, która napędza nas każdego dnia. Dlatego to do nas, rodziców należy obserwowanie zainteresowań dziecka a następnie umożliwienie mu ich rozwój. Najlepszą porą na takowe przedsięwzięcia są wakacyjne miesiące, w czasie których - zamiast leniuchowania na złotych plażach – dobrze jest pomyśleć o spełnieniu marzeń dziecka.


Ponieważ monster high clawdeen wolf jest wilkołakiem, to ma oczywiście wszystkie cechy tej postaci, to znaczy doskonały węch, zachowanie typowo wilcze oraz podatność na świecący księżyc.
13-03-2019