Menu strony
www.zakupy.linkbaby.pl

Mural, kontra artystyczne ryswoanie ścianek - czyli, jaak rzecz łączy pierwsze z drugim

Czym dokładnie jest mural? Jaki istnieje cel jego powstawania? A artystyczne malowanie ścianek? Czym dokładnie odróżnia się od murala? Czy w ogóle jest jakaś różnica pomiędzy nimi? To wszystko oraz jeszcze więcej bez problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego felietonu!
tatuaże


Sztuka malarstwa od latek wzbudza zachwyt i podziw, zwłaszcza wśród person, które pasjonują się równocześnie historią, jak i przyszłością. Jednym z rodzai malarstwa, które to pozostały do dziś bywa Mural, czyli - mówiąc krótko - dzieło dekoracyjnego malarstwa na ścianach (http://ideamo.pl/un-portfolio/murale-reklamowe/). Celem murali jest pokazanie impresji odbiorcy, czy też zareklamowanie jakiegoś produktu, nie napomykając o promocji na przykład jakiejś akcji charytatywnej. Określeniem murali jest najzwyczajniej wielkoformatowa grafika, którą malujemy na ścianach budyneczku. I w tym miejscu przechodzimy do pewnej rzeczy, co nazywają "Artystycznym malowaniem ścian"...


http://ideamo.pl/


malowidło - pieniądze


Artystyczne malowanie ścian bywa Konkretnie tym samym co mural, tylko jest to bardziej "nowoczesne" nazewnictwo na te konkretne działania (Ideamo - oferta z malowaniem artystycznym). Malowanie ścian odbywa się wewnątrz całej Polsce i nie wolno mylić ich z rysowanymi nielegalnie graffiti! Murale bywają całkowicie legalne, tworzone poprzez drużynę specjalistów - albo pojedynczego specjalistę - którzy zazwyczaj działają z woli miasteczka, rysując na ściankach budynków czy często chodnikach.


1 2